Droužkovice

MŠ a COVID-19

od 14.10.2020

Školky a školská zařízení mají v případě výskytu podezření na šíření koronaviru povinnost řídit se, stejně jako jiné osoby, předpisy a pokyny vydávané na ochranu veřejného zdraví Ministerstvem zdravotnictví či krajskými hygienickými stanicemi. U nás ve školce není zatím žádné podezření o výskytu. Přesto doporučujeme po dohodě se zřizovatelem rodičům, kteří mají možnost si nechat děti doma, aby tuto možnost zvážili a zbytečně sebe i nás nevystavovali nákaze (rodiče na mateřské dovolené, nezaměstnaní rodiče atd.) Dětem, kteří mají ze zákona předškolní docházku povinnou, těm budou poskytnuty podpůrné materiály ke vzdělávání.

Důrazně žádáme rodiče, aby nepřiváděli do školky děti s příznaky infekce (kašel, rýma, zvýšena teplota atd).

Při příchodu a vyzvedávání dětí jsou nová opatření:

-     vstup do mateřské školy pouze po třech

Datum vložení: 12. 10. 2020 0:00
Datum poslední aktualizace: 25. 11. 2021 21:14

dnes, pondělí 6. 5. 2024
úterý 7. 5. slabý déšť 11/9 °C
středa 8. 5. déšť 11/10 °C
čtvrtek 9. 5. slabý déšť 16/8 °C

Svátek má Radoslav

Zítra má svátek Stanislav

Kdo se v máji ožení, přivodí si soužení.

Pranostika na akt. den

Dostaví-li se v květnu častěji bouřky, jest to jistým znamením chladnějšího léta.