Mimořádné opatření - uzavření škol

Smernice-c-34-stanoveni-hygienickych-a-protiepidemickych-pravidel

OD 14.10.2020

Školky a školská zařízení mají v případě výskytu podezření na šíření koronaviru povinnost řídit se, stejně jako jiné osoby, předpisy a pokyny vydávané na ochranu veřejného zdraví Ministerstvem zdravotnictví či krajskými hygienickými stanicemi. U nás ve školce není zatím žádné podezření o výskytu. Přesto doporučujeme po dohodě se zřizovatelem rodičům, kteří mají možnost si nechat děti doma, aby tuto možnost zvážili a zbytečně sebe i nás nevystavovali nákaze (rodiče na mateřské dovolené, nezaměstnaní rodiče atd.) Dětem, kteří mají ze zákona předškolní docházku povinnou, těm budou poskytnuty podpůrné materiály ke vzdělávání.

Důrazně žádáme rodiče, aby nepřiváděli do školky děti s příznaky infekce (kašel, rýma, zvýšena teplota atd).

Při příchodu a vyzvedávání dětí jsou nová opatření:

-     vstup do mateřské školy pouze po třech

Mateřská škola Droužkovice

PEVNÁ LINKA: